| Datum: | 7.06.2003 (22:38:24) |
| Jméno: | Majo | Email: | maria.k@email.cz |
| Vzkaz: | Ahoj zdrovjym vśyckich
Jak je rzecz o tym przidovaniu (staro)novych vjecy, mje se podobo pieśnićka Dobra Noc, ale ta je jyny na kazecie co vyśly ty 2.Te kazete mum, ale nimum to jako grebnunć.Niedalo by sie to jakosi chynuć ty piesnićki co nesum na CD cug do verku, ale sum na tych kazetach tu na tyn vasz webik bylo by to fajne dzynka za odpoviedz.
No to cześć Majo |
| Odpověď: | Uż se na tym pracuje, chcymy to tam dać każdopadnie. Jano |
|
| Datum: | 5.06.2003 (19:08:39) |
| Jméno: | Dan | Email: | @ |
| Vzkaz: | Dejcie na sciongnyci inszom werze Zdrowotnej. Ta je jaksi usieknyto. |
| Odpověď: | No jo wiym, ale jaksi'ch na to zapómnioł... trzabeje to posprawować a możne tam przibeje aji cosi (staro)nowego ;-) Jano |
|
| Datum: | 29.05.2003 (12:31:36) |
| Jméno: | Paolo | Email: | Pavelwi@seznam.cz |
| Vzkaz: | Karvinský FANCLUB zdraví Blafy,
syncy nedostali jste nabídku na vystoupení v novém kantráču v Karviné? Vypadá myslím lepši než Alabama a je v Karviné ne šestce (bývalé kino Panorama). Pokud ne, tak se uvidíme buď na Pomezí, ale spíš na Slezkých. Jinak za celou partyju zdraví Pavel a Renata.
Čau, hodně zdraví a játra z keramiky!!! |
| Odpověď: | Prozatím se nikdo neozval, snad si tam někdy brnknem. Neváhejte a dorazte na Pomezí! Mějte se.. Jano |
|
| Datum: | 27.05.2003 (13:55:34) |
| Jméno: | Nela Grycz | Email: | nela_grycz@centrum.cz |
| Vzkaz: | Czaucie Blafaci tak co zagrajecie na tym naszym festynie?Brnknicie mi na tel.736642424 do konca tydnia.Czau Nela |
| Odpověď: | Czau. 24.11. žech Ci odpisoł na naszich wzkazach toto:
Dziepro dzisio žech pochopił, že žeś nima nauczicielka, kiero odchodzo do pyndzyje, ale uczynnica, kiero kónczi zakladke. Jak zorganizujecie to grani na festynie przez Waszóm szkołe a wczas zabukujecie termin , tak Wóm zagrajymy ty pieśniczki aj tak za sebóm, jak piszecie. Tom
P.S.
Terminy už mómy totalnie zapraskane a co se Ci beje zdać, že je wolne, tak už je skrz dowolenek a pdb. niemožne tež. Takže kiedy inszi roz. Sorry a czus. pozdrawuj klase. Tom a Blaf. |
|
| Datum: | 25.05.2003 (09:22:52) |
| Jméno: | Martin | Email: | alednik@email.cz |
| Vzkaz: | Bylo by super cédéčko z konceru, unplugged.:). Nechystáte něco takového? Jste nejlepší!! :) |
| Odpověď: | Uvažujeme o tom, samozřejmě, ale letos to nebude. Celé léto už máme zaflákané a na podzim se nebude chtít:) Snad někdy v zimě v nějakém klubíku, třeba v třinecké Harendě... a děkujem za přízeň! Jano |
|
| Datum: | 22.05.2003 (10:19:53) |
| Jméno: | Luda Vinzens | Email: | l.vinzens@libchavy.cz |
| Vzkaz: | Pokud byste meli zajem o nahravani pro Cesky rozhlas do poradu Toulave boty, spojte se se mnou na muj mail.
Termin nahravani asi zari 2003 v ceskzch Libchavach u Usti nad orlici.
Zdravi Luda |
| Odpověď: | Zájem urcitě máme. Ale trošku bych to usměrnil. Máme 3 řádové CD s kterých by se určitě dalo něco vybrat. Nejnovější deska má teprve 9 měsíců. Spíše bychom přivítali natočit nějaké rozhovory kolem písníček z naších dosavadních desek. Nový repertoár teprve chystáme. Každopádně se těšíme na jakoukoliv formu spolupráce. Tom |
|
| Datum: | 9.05.2003 (13:05:02) |
| Jméno: | Jura | Email: | jiri.mannheim@centrum.cz |
| Vzkaz: | Chlapi, ještě raz díky za to, že jste přišli. Ono se to nezdá, ale Blaf už se taky blíží k jedněm kulatinám - 1/4 z 80:-) Věřím, že se někdy sejdeme na pódiu s tím našim Moribundusem. |
| Odpověď: | ..však Generál TŽ něco nahazoval, že na kulatiny je třeba něco zorganizovat... jakože oslavu nebo tak:) Jsem zvědav, jestli ještě bude coby ředitel úřadovat za 3 roky:))
Moribundus by měl někde vylézt před lidi, jste tam samí zkušení muzikusi, tak žádný problém nevidím. Jano |
|
| Datum: | 28.04.2003 (14:19:43) |
| Jméno: | Jana | Email: | trisia.programy@quick.cz |
| Vzkaz: | Mám radost z rychlosti zpracování informací na vašich stránkách (viz 11.6. hokej). Těším se na shledání s vámi v DK TRISIA. Jana Targová |
| Odpověď: | ...a my zase máme radost, když se nám někdo ozve na stránkách, obzvlášť když je to příslušník něžného pohlaví:)) Těšíme se na setkání! Blaf |
|
| Datum: | 27.04.2003 (19:24:11) |
| Jméno: | Crusader | Email: | Crus@email.cz |
| Vzkaz: | Serwus chłopi tak na Hutniku scie byli squeli ,ale priszcze bysce mogli vybojovacz kapkę puznieji tyn koncert, tak kolem podvjeczora... |
| Odpověď: | Ja, ja, kdyby to było w naszi mocy, tak by my se zarzadzili przed, albo za Buty. Inaczi dziynka každymu, kdo nas tam posłóchoł. Tom |
|
| Datum: | 26.04.2003 (14:48:02) |
| Jméno: | Ladislav Koláček | Email: | La.Kolda@seznam .cz |
| Vzkaz: | Super muzika, jsem středočech ale rozumim skoro všechno.No a hudbu cítím.Doufám že budu mít někdy tu čest si vás poslechnout na živo a pokecat s váma,pořípadě dát panáka.Jestli bude te mít někdo čas a náladu koukněte se na www.otvovice.cz Ted si pouštim přes internet písníčku Zoo.Diky za to zdar a sílu ve vaší tvorbě Vám přeje KOLDA. |
| Odpověď: | Díky za podporu a zdravíme srdečně Vás i celé Střední Čechy!!! Jano |
|
| strana | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | |