| Datum: | 26.02.2004 (19:42:22) |
| Jméno: | Martin | Email: | @ |
| Vzkaz: | Nazdárek. Asi si mě docela ganc špatně pochopil: “Po našymu,“ nezpívá nikdo jiný, než vy! A todle už chce trošku toho talentu, kterej vy určitě máte! Když k tomu ještě přidáte ty našlapané texty a super hudbu, tak vznikne opravdu geniální projekt jménem Blaf. :) A já už sem celej zvědavej a natěšenej až si poslechnu další vaše nové písničky. A určitě nejsem sám.
Jo, myslel sem to třinecké Podlesí! Byla by tu určitě sranda! Pokud ne, nic se neděje. Určitě si ale zajdu do Smilovic. Minulej rok sem kámoše přemluvil, ať se mnou do těch Smilek zajde. Ganc ho to chytlo. Jinak hodně štěstí do dalších časů. Zatím Martin
|
| Odpověď: | To víš, že nové věci chystáme. Zrovna dnes máme zkoušku. A s tím hraním na Podlesí? Letos jsme už tam hráli na Tavrně Ranch 2x, ale pro tebe bohužel na soukromých akcích. Tak možná v těch Smilovicích. Tom |
|
| Datum: | 23.02.2004 (23:09:40) |
| Jméno: | Dan | Email: | @ |
| Vzkaz: | Zdarec blafáci,
tož ted' tady s kamošem na koleji v praze poslúcháme vaše písně. Kámoš je z Náchoda, ale pomalu už si zvyká a začíná dokonce rozumět i textům. Držte se dál po naszymu. Čus. |
| Odpověď: | Díky moc za šíření gorolské kultury v Čechách. Tom |
|
| Datum: | 22.02.2004 (20:54:35) |
| Jméno: | Martin | Email: | ice.martin@post.cz |
| Vzkaz: | Nazdárek muzikanti. Jakpak se hraje? :) Mám takové dva dotazy- nemáte náhodou v plánu hrát někdy v naší malé vesničce Podlesí??? A co takhle nové CD?!? Ty staré už mám tááák ohrané, že už to skoro nejde ani poslouchat. :))) Jestli né, nic se neděje, ale přece... Díky moc Váš fanda Matrin |
| Odpověď: | Na Tvoje dotazy mám také dva dotazy. Které Podlesí mylíš? To třinecké? Tam jsme už letos hráli. Pravda je, že pouze na soukromé akci. A za druhé, co považuješ za staré cédéčka? My považujeme Tustela ještě pořád za Nové. Dík za odpověď a měj se hezky. Tom |
|
| Datum: | 19.02.2004 (14:53:47) |
| Jméno: | Neuvedeno... | Email: | @ |
| Vzkaz: | Jste prostě nejlepší:)Už se nemůžem dočkat na 6.3 až si vás zase poslechnem :) tak jo zatím se mějte skvěle vaše fanynky :) |
| Odpověď: | Hlavně si rezervujte místenky, protože tam bude asi zase narváno. Diky! Jano |
|
| Datum: | 18.02.2004 (21:36:55) |
| Jméno: | Chris | Email: | silesia@lechris.de |
| Vzkaz: | Fest rod mom Wasze granie i spiywanie po naszymu. Wszyski konski kiere som tukej na Waszej stronie mom posciongane i czynsto ich sluchom. Rod bych kupiyl Wasze CD-ki yno nie wiym kaj (miyszkom we Niymcach). Ale czynsto bywom na Slonsku kole Rybnika, mozno udo mi sie kiedy we Ostrawie? Mozno udo mi sie kiedy trefic jak tam byda, coby posluchac Wos na zywo - jak bydziecie kiedy grali blisko granicy ...
Grejcie tak dali! Zycza powodzynio! |
| Odpověď: | Nima problem. Napisz adres a my ci CD poszlymy. Stoji 250 Kč, akurat niewiym kiela za poczte. Po odesłaniu Cie informujym, co to stoło w całku a poszlesz mi to szekym trzeba w EUR. Žyczymy powodzynio w Rajchu. Tom |
|
| Datum: | 18.02.2004 (15:18:48) |
| Jméno: | Jirka | Email: | jirkakocyan@email.cz |
| Vzkaz: | Zdar Honzo a všichni v kapele. Ať Vám to hraje co nejlépe. V Jeseníkách ani neumí po našemu. Možná by to chtělo nějakou distribuci do těch končin. |
| Odpověď: | Honzovi jsem vzkaz vyřídil, bohužel není na netu každý den. Než distribuci, byl by možná lepší nějaký koncertík. Pozdravuj v Jeseníkách. Tom |
|
| Datum: | 13.02.2004 (12:59:05) |
| Jméno: | Neuvedeno... | Email: | @ |
| Vzkaz: | cau Tati ! PrejemeTi a celemu Blafu at na plese hesky zahrajete. Zahraj tam dobre solo. Ondra a Wojta |
| Odpověď: | Děkujeme chlapci!!! |
|
| Datum: | 3.02.2004 (12:05:23) |
| Jméno: | Aneta | Email: | @ |
| Vzkaz: | Když jsem si přečetla váš článek - Jak začal BLAF. Musím, říct, že kdybyste přestali zpívat slezsky, tak byste ztratili hodně vašich fanoušků. Protože - jak jste napsali to, že zpíváte "po našymu" je hóódně výjimečné. I když jste populární jen ve Slezsku, přesto si myslím, že jste originální. V celé republice je hodně lidí tady od nás a myslím si, že několik z nich má doma vaše CD a rádo si ho poslechne taky proto, že se vrátí domů alespoň prostřednictvím vašich písniček. Mám doma všechny vaše CD a písničky jako Lońsko, Kaper, Cug do werku atd. jsou naprosto dokonalé. Vtipné a vždycky mě vaše texty dokážou povzbudit a spravit mi náladu.
Tož hodně štěstí a úspěchů v budoucnu a taky zdravíčka - bo kdo by kumu přol nimocy (sorry neumím psát "po našymu".
FANYNKA |
| Odpověď: | Máme hóódně velkou radost, když děláme radost druhým:) Upřímně díky za krásné a pozvbudivé psaní! Jano
|
|
| Datum: | 1.02.2004 (13:27:26) |
| Jméno: | Neuvedeno... | Email: | @ |
| Vzkaz: | Bill Gates na ostrově chytá ryby.Najednou chytí zlatou rybku,ale hodí ji zpátky.rybka se vynoří: "a co přání?"Gates odpowídá:"tak si něco přej"...
Jaký je rozdíl mezi windows a listím ? listí padá jen na podzim.
Jakým způsobem by se dala zvýšit porodnost?
kdyby microsoft wyráběl prezervativy
Jaký je rozdil mezi Bilem gatsem a Robertem traperem morisem jr.(autor internetového viru)MOriss jr. dostal 6 měsíců za kolabs 10 % počítačů a Bill Gates na neustálem kolabowání počítačů vydělá milióny |
| Odpověď: |  |
|
| Datum: | 29.01.2004 (13:10:32) |
| Jméno: | Neuvedeno... | Email: | @ |
| Vzkaz: | Ahoj! Tati mame s Ondrou dobre vyvedceni,Ondra ma same jednicky a ja mam jednu dvojku,ale slibuji, ze se do konce skolniho roku polepsim.Tvuj Vojta |
| Odpověď: | Tož kluci výborně.To jste na tom lépe než já . Ahoj , Tata. |
|
| strana | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | |