| Datum: | 5.08.2003 (20:37:24) |
| Jméno: | kuba | Email: | mr.jakub@seznam.cz |
| Vzkaz: | Tak co chlopi?Jak po Gorolu?Jo myslym, ze super - bawiliscie caly Las!!!!A potym, ze se na was nie do tanczyc?!Eszcze se Wom chcym omowic za cale nasze podarzone PZKO za ty zmatki a komplikacje kole GS.Wierzym, ze teraz to uz beje dobre!Homeless grol w niedziele tez paradnie - fakt mieli grac z wami w sobote, bylo by to lepsze....czuscie... a jak zas wszystko dobrze pujdzie,tak za rok zas na Gorolu - byl bych strasznie rod a ni jyny jo!!! milego dnia...mr.jakub |
| Odpověď: | Ganc dobre! Akurat se myślim, że my grali wszecko kapke moc hónym... ale aspóń my tego zdónżili zagrać wiyncej :) Jano |
|
| Datum: | 29.07.2003 (21:31:27) |
| Jméno: | Klub Čučoni Karviná | Email: | klubcuconi@seznam.cz |
| Vzkaz: | Nazdar Blafi,
to co jste nám předvedli letos na Pomezí, to byla paráda (pzn. tak jako každý rok). Myslím, že do posledního místa zaplněný amfiteátr a obrovský aplaus (největší na festivalu vypovídal za vše). I sejšn byl neskutečný a o Brisbane nebudu ani psát. Kdo nebyl neuvěří. Díky moc a těšíme se na Tóny nad Olší. P.S Zakládáme Fan klub Karviná!!! |
| Odpověď: | Každopádně moc děkujeme!!! Hrálo se fantasticky. Připadalo mi to, jako někde na hokeji, když jsme dohráli písničku, tak hlediště zaburácelo, jak bychom dali góóóól:)))) Jano |
|
| Datum: | 29.07.2003 (19:15:14) |
| Jméno: | marosjev | Email: | @email.cz |
| Vzkaz: | Proč nemáte u textů i akordy??????????????????????????????????????
Moc bych to ocenil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A urcite i spousta jinych!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Diky. |
| Odpověď: | Jednoduše proto, že se nám (mě) nechce... Pokusím se alespoň do pár písniček, ale nebude to hned, je s tím fakt kupa roboty. Měly by to být: Werkowy cug, Zoo, Wróbel, Tuberak, Swojóm cestóm, Rum - śliwka, Śpiyw starych pachołów, Koszarziska, Klokanek, Hadry, kible a smiatoki, Folkarz, Beskidy, Usynej. Jano |
|
| Datum: | 19.07.2003 (17:54:42) |
| Jméno: | DZIOBAKI | Email: | dziobaki@op.pl |
| Vzkaz: | Cześć Blafy! :) Jesteśmy Waszymi nowymi fanami z Polski:) Byliśmy niedawno w Jablonkovie na festivalu.Świetnie się bawiliśmy:))) Na koniec zrobiliśmy wspólne zdjęcie. Pamiętacie nas? Pozdraviamy cały Blaf!!! Eva & Rafał ps. Jak wywołamy fotki to wyślemy. :] |
| Odpověď: | Pamiyntómy i cieszimy sie na fotki. Dziynkujymy i przesyłómy pozdrowiynia. Blaf |
|
| Datum: | 3.07.2003 (11:25:04) |
| Jméno: | KeyDee | Email: | @ |
| Vzkaz: | no ted to zkousim a nic:( jinak pripojeny jsem normalne pres 2Mbit linku, ach jo |
| Odpověď: | ..to je fakt divné :-/ mě to opravdu tahá.. asi budu muset kontaktovat našeho arciwebmastera, já s tím nemohu udělat nic, nemám totiž přístup ke kompletnímu zdrojáku. Jano |
|
| Datum: | 2.07.2003 (17:07:59) |
| Jméno: | KeyDee | Email: | @ |
| Vzkaz: | Chlapi proc nejdou stahnout ty mp3,udelejte s tim uz neco:(( |
| Odpověď: | Jak nejdou stáhnout?? teď to zkouším a normálně to jde.. tak nevím.. Jano |
|
| Datum: | 1.07.2003 (22:04:47) |
| Jméno: | tacina2001 | Email: | @yahoo.com |
| Vzkaz: | pozdrav pro caly blaf z atlanty a napiszcie jak zescie dopadli na noc plna hvezd.tomasz jak je to s tym vasim prijezdym do Ameryki.Jano ty se mie isto pamiyntosz moc dobrze,jo cie sice na zivo v blafu nievidziol (bo uz tu smerdzim 7 rokov)ale kazdopadnie ci to tam pasuje.p.s.pozdrov mi mirka a zbycha cmielov a jesi mos na nich jaki kontakt tak dej viedziec.Tak esce roz pozdravujym a jyny tak dali.czau janusz,z Atlanty. |
| Odpověď: | No witej stary!!! Ty uz tam asi w tej Ameryce zostaniesz, 7 rokow uz je dlogo. Ale miol bys se wrocic, bo tu je u nas strasznie fajnie. Ja a Miro Ćmiel se 12.7. żyni!!! Bywej zdrow. Jano |
|
| Datum: | 1.07.2003 (21:55:14) |
| Jméno: | Jana Čurdová | Email: | dulyservis@seznam.cz |
| Vzkaz: | Ahoj kluci, víte proč jste se těch fotek z festivalu za vodou nedopátrali? Protože je umístili do soboty asi omylem. Fotky najdete zde My s Petrem a Leonkou jsme byli v sobotu a tak jsem se chtěla kouknout a vidím tam vás hned mezi prvníma fotkama. Mrzelo mně, že jste hráli až v neděli, ale vstupné bylo dost brutální, tak jsme se museli spokojit se sobotou, vás uvidíme na Pomezí, dali jsme přednost Poupatům, Petr si pořídil i jejich zpěvník a trénuje, ale asi by potřeboval nějaké soukromé lekce. Zatim ahoj Jana |
| Odpověď: | Takže: Petře trénuj a Jani - tobě dík za fotky. Tom |
|
| Datum: | 27.06.2003 (11:51:45) |
| Jméno: | Pavel Pery Kareš | Email: | produkce@amaproduction.net |
| Vzkaz: | Ahoj, zdravím vás.
Fotografie z festivalu "Za vodou" jsou umístěny na adrese:
www.dobrefoto.com/zavodou.
Pery |
| Odpověď: | Dík za info, ale stejně jsme se tam nenašli. Tom |
|
| Datum: | 16.06.2003 (10:10:36) |
| Jméno: | Karolek | Email: | karolek@email.cz |
| Vzkaz: | Ahoj Blafáci, včera jsem zažil docela "Našlapaný moment". Jdu takhle od děhylovského nádraží po trati směrem k loděnici na fetival "Za vodou" a první co slyším je"..dudyněsomdudyněsomdudyněsom za Jabuonkowym śiedym mil". Tak jsem sakra zrychlil a pak už si jen vychutnával Gorolgrass na břehu řeky Opavy. Dík. Karolek z Třince |
| Odpověď: | ..tak to jsi trefil úplně na první písničku!! Hrálo se tam výborně, publikum jaxepatří nažhavené a nebylo ani zima, ani teplo:)) Moc se nám tam v tom areálu líbilo, dokonce nám hlavní impressario nabídl samostatný koncert tuším v neděli 24.8. Věřme, že to klapne! Díky Karolku:) Jano |
|
| strana | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | |